Designer Co.

.                           021-66390000 ورق استیل

 

این سایت در سال 1385 برنامه ریزی و طراحی شد و از آنجایی که هدف ما همگام بودن با تکنولوژی روز دنیا بود, قصد بر ایجاد سایتی متفاوت, آسان برای بیننده و در عین حال پر بار, پایه ریزی شد.
یکی از موضوعاتی که در پیرامون ساخت سایت مد نظر ما بود, دسترسی سریع کاربران برای جستجوی کالای مد نظرشان بود و از آنجایی که در ایران سرعتهای اینترنت برای سرورهایی با سرعت بالا مقدور نبود و با هدف ما که سرعت بالا می بود مغایرت داشت, لیکن تصمیم بر استفاده از اینترنت کشور دیگری اتخاذ گردید.
در سالهای اخیر کشورهای اسکاندیناوی در زمینه کامپیوتر و اینترنت بسیار قوی و با سرعت عمل کرده اند و ما نیز این فرصت را غنیمت شمرده و از امکانات این کشورها استفاده کرده ایم و سرور سایت را راه اندازی نمودیم و هم اکنون سرور ما با سرعت ۱۰۰ مگا بیت در ثانیه آماده خدمات دهی به شما کاربران محترم میباشد.
از آنجای که دیگر درکشورهای پیشرفته, اینترنت به عنوان بخش بزرگی از زندگی مردم به حساب می اید و نقش بزرگی در اجتماع ایفا کرد است, ما نیز تصمیم گرفتیم که در کشورمان یکی از موضوعاتی که مورد استفاده عام مردم میباشد را به صورت اصولی رواج دهیم. دیگر در این کشورهای پیشرفته برای خرید و فروش اجناس به کوچه و خیابان و جستجو برای پیدا کردن کالای مورد علاقه شان با قیمت مناسب نمیروند, بلکه بسیاری با پیدا کردن کالای مورد نظر به سایتهایی که آگهی دهنده به کاربران هستند مراجعه میکنند و سپس مستقیما به فروشنده مراجعه می نمایند.
اما فواید این کار که واقا مفید میباشد این است که:
شما با این کار توانسته اید با آسایش کامل و بدون رفتن به فروشگاههای متعدد در کوچه و بازار, از اتلاف وقت در ترافیک شهری خودداری کرده باشید و دیگر اینکه , شما میتوانید با مقایسه کالاها , بهترین و ارزانترین را انتخاب کرده باشید.
امید است با راه اندازی این سایت کمکی به جامعه کشورمان کرده باشیم و با خدمات درست و منطقی از سوی شما نیز مورد تشویق قرار بگیریم.